SLESD11E3.3C Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Виробник: Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Description: 11A@8/20US 110W@8/20US 10V 5V 3.
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 11A@8/20US 110W@8/20US 10V 5V 3., Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції SLESD11E3.3C
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLESD11E3.3C Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. Description: 11A@8/20US 110W@8/20US 10V 5V 3.