SLESD5Z15CS
SLESD5Z15CS Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
SLESD5Z15CS%20SOD-523.pdf
Виробник: Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Description: 27V 5A@8/20US 15V 17V 135W@8/20U
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: 150°C
Applications: Telecom
Capacitance @ Frequency: 15pF @ 1MHz
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs)
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max)
Supplier Device Package: SOD-523
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27V
Power - Peak Pulse: 135W
Power Line Protection: No
на замовлення 2990 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 27V 5A@8/20US 15V 17V 135W@8/20U, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: 150°C, Applications: Telecom, Capacitance @ Frequency: 15pF @ 1MHz, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 5A (8/20µs), Voltage - Reverse Standoff (Typ): 15V (Max), Supplier Device Package: SOD-523, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 17V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27V, Power - Peak Pulse: 135W, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції SLESD5Z15CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLESD5Z15CS SLESD5Z15CS Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. SLESD5Z15CS%20SOD-523.pdf Description: 27V 5A@8/20US 15V 17V 135W@8/20U
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: 150°C
Applications: Telecom
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 17V
Power - Peak Pulse: 135W