SLESD5Z24CS
SLESD5Z24CS Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
SLESD5Z24CS%20SOD-523.pdf
Виробник: Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Description: 40V 4A@8/20US 24V 26V 160W@8/20U
Packaging: Tape & Reel (TR)
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 40V 4A@8/20US 24V 26V 160W@8/20U, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції SLESD5Z24CS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLESD5Z24CS SLESD5Z24CS Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. SLESD5Z24CS%20SOD-523.pdf Description: 40V 4A@8/20US 24V 26V 160W@8/20U