SLESD5Z3V3
SLESD5Z3V3 Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
SLESD5Z3V3%20SOD-523.PDF
Виробник: Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
Description: 158W 3.3V 9.4V 5V UNIDIRECTIONAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Telecom
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.2A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max)
Supplier Device Package: SOD-523
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 5V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.1V
Power Line Protection: No
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 158W 3.3V 9.4V 5V UNIDIRECTIONAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SC-79, SOD-523, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Telecom, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 11.2A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 3.3V (Max), Supplier Device Package: SOD-523, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 5V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 14.1V, Power Line Protection: No.
Інші пропозиції SLESD5Z3V3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLESD5Z3V3 SLESD5Z3V3 Виробник : Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd. SLESD5Z3V3%20SOD-523.PDF Description: 158W 3.3V 9.4V 5V UNIDIRECTIONAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: SC-79, SOD-523
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: Telecom
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 5V