Продукція > TDK > SLF10145T-151MR79-PF
SLF10145T-151MR79-PF
SLF10145T-151MR79-PF TDK
slf10145.pdf
Виробник: TDK
Category: Inductors
Description: Inductor: ferrite; SMD; 150uH; 0.81A; R: 420mΩ; ±20%; SLF
Type of inductor: ferrite
Inductance: 0.15mH
Resistance: 0.42Ω
Operating current: 0.81A
Tolerance: ±20%
Manufacturer series: SLF
Mounting: SMD
на замовлення 46 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 810MA 420MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 420mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 790mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 810 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLF10145T-151MR79-PF SLF10145T-151MR79-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_slf10145_en.pdf Description: FIXED IND 150UH 810MA 420MOHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 420mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 790mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 810 mA
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
SLF10145T-151MR79-PF SLF10145T-151MR79-PF Виробник : TDK inductor_commercial_power_slf10145_en.pdf Power Inductors - SMD SMD 150uH 0.79amps
на замовлення 2 шт:
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 810 mA