Продукція > TDK CORPORATION > SLF10145T-152MR22-PF
SLF10145T-152MR22-PF
SLF10145T-152MR22-PF TDK Corporation
inductor_commercial_power_slf10145_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.5MH 260MA 4.08OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 4.08Ohm Max
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 mH
Current Rating (Amps): 260 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.5MH 260MA 4.08OHM SM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 4.08Ohm Max, Current - Saturation (Isat): 220mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 mH, Current Rating (Amps): 260 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLF10145T-152MR22-PF SLF10145T-152MR22-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_slf10145_en.pdf Description: FIXED IND 1.5MH 260MA 4.08OHM SM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.5 mH
Current Rating (Amps): 260 mA
на замовлення 681 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
SLF10145T-152MR22-PF SLF10145T-152MR22-PF Виробник : TDK inductor_commercial_power_slf10145_en.pdf Power Inductors - SMD SMD 1500uH 0.22amps