Продукція > TDK CORPORATION > SLF10145T-331MR54-H
SLF10145T-331MR54-H
SLF10145T-331MR54-H TDK Corporation
inductor_automotive_power_slf10145-h_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 580MA 816MOHM SM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 816mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 540mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 580MA 816MOHM SM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 816mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 540mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Part Status: Active, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLF10145T-331MR54-H SLF10145T-331MR54-H Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_slf10145-h_en.pdf Description: FIXED IND 330UH 580MA 816MOHM SM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
на замовлення 916 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
SLF10145T-331MR54-H SLF10145T-331MR54-H Виробник : TDK inductor_automotive_power_slf10145-h_en.pdf Power Inductors - SMD 330uH 0.54A AEC-Q200