Продукція > TDK CORPORATION > SLF10145T-331MR54-PF
SLF10145T-331MR54-PF
SLF10145T-331MR54-PF TDK Corporation
inductor_commercial_power_slf10145_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 330UH 580MA 816 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 816mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 540mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 kHz
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
на замовлення 1500 шт:
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 580MA 816 MOHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 816mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 540mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 kHz, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 580 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLF10145T-331MR54-PF SLF10145T-331MR54-PF Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_power_slf10145_en.pdf Description: FIXED IND 330UH 580MA 816 MOHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Material - Core: Ferrite
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 580 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
SLF10145T-331MR54-PF SLF10145T-331MR54-PF Виробник : TDK inductor_commercial_power_slf10145_en.pdf Power Inductors - SMD SMD 330uH 0.54amps