Продукція > TDK > SLF12565T-331MR87-H
SLF12565T-331MR87-H
SLF12565T-331MR87-H TDK
SLF12565-H_Series.pdf
Виробник: TDK
Power Inductors - SMD 330uH 593mohm 950mA PWR Wound AEC-Q200
на замовлення 490 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLF12565T-331MR87-H SLF12565T-331MR87-H Виробник : TDK Corporation SLF12565-H_Series.pdf Description: FIXED IND 330UH 950MA 592.8 MOHM
на замовлення 488 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 488 шт: