SLG59M1556V
SLG59M1556V Renesas Design Germany GmbH
slg59m1556v-datasheet?language=en
Виробник: Renesas Design Germany GmbH
Description: IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4STDFN
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-UFDFN
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 15.5mOhm
Input Type: CMOS
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 0.85V ~ 1.9V
Current - Output (Max): 2A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: 4-STDFN (1x1)
Part Status: Active
на замовлення 6732 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4STDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-UFDFN, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 1, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 15.5mOhm, Input Type: CMOS, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 0.85V ~ 1.9V, Current - Output (Max): 2A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: 4-STDFN (1x1), Part Status: Active.
Інші пропозиції SLG59M1556V
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-UFDFN
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 1
Switch Type: General Purpose
Rds On (Typ): 15.5mOhm
Input Type: CMOS
Current - Output (Max): 2A