SLLC-ETD34-48
SLLC-ETD34-48 Signal Transformer
ds-ST-SLLC-series.pdf
Виробник: Signal Transformer
Description: RESONANT XFMR ETD34 48V 150W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.417" L x 1.417" W (36.00mm x 36.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Style: Wirewound
Frequency: 70 ~ 120kHz
Type: For AC/DC Converters
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: LED Drivers, AC/DC SMPS
Voltage - Isolation: 4000V
Voltage - Primary: 360 ~ 400V
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Inductance @ Frequency: 600µH @ 100kHz
на замовлення 618 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESONANT XFMR ETD34 48V 150W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.417" L x 1.417" W (36.00mm x 36.00mm), Mounting Type: Through Hole, Style: Wirewound, Frequency: 70 ~ 120kHz, Type: For AC/DC Converters, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: LED Drivers, AC/DC SMPS, Voltage - Isolation: 4000V, Voltage - Primary: 360 ~ 400V, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Inductance @ Frequency: 600µH @ 100kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLC-ETD34-48 Виробник : BEL ds-ST-SLLC-series.pdf Category: PCB transformers
Description: Transformer: impulse; THT; 36x36mm; -40÷125°C; 600uH
Mounting: THT
Inductance: 0.6mH
Body dimensions: 36x36mm
Type of transformer: impulse
Operating temperature: -40...125°C
на замовлення 630 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
SLLC-ETD34-48 SLLC-ETD34-48 Виробник : Bel Signal Transformer ds_ST_SLLC_series.pdf Audio Transformers / Signal Transformers High Frequency Resonant Transformers ETD34 150W 600uH 48V 260mOhm