SLLC-ETD39-24
SLLC-ETD39-24 Signal Transformer
ds-ST-SLLC-series.pdf
Виробник: Signal Transformer
Description: RESONANT XFMR ETD39 24V 200W
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.732" L x 1.693" W (44.00mm x 43.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Style: Wirewound
Frequency: 70 ~ 120kHz
Type: For AC/DC Converters
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: LED Drivers, AC/DC SMPS
Voltage - Isolation: 4000V
Voltage - Primary: 360 ~ 400V
Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm)
Inductance @ Frequency: 500µH @ 100kHz
на замовлення 612 шт:
Написати відгук
Description: RESONANT XFMR ETD39 24V 200W, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.732" L x 1.693" W (44.00mm x 43.00mm), Mounting Type: Through Hole, Style: Wirewound, Frequency: 70 ~ 120kHz, Type: For AC/DC Converters, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: LED Drivers, AC/DC SMPS, Voltage - Isolation: 4000V, Voltage - Primary: 360 ~ 400V, Height - Seated (Max): 1.181" (30.00mm), Inductance @ Frequency: 500µH @ 100kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLC-ETD39-24 Виробник : BEL ds-ST-SLLC-series.pdf Category: PCB transformers
Description: Transformer: impulse; THT; 44x43mm; -40÷125°C; 500uH
Mounting: THT
Inductance: 0.5mH
Body dimensions: 44x43mm
Type of transformer: impulse
Operating temperature: -40...125°C
на замовлення 607 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
SLLC-ETD39-24 SLLC-ETD39-24 Виробник : Bel Signal Transformer ds_ST_SLLC_series.pdf Audio Transformers / Signal Transformers High Frequency Resonant Transformers ETD39 200W 500uH 24V 145mOhm