SLLCP23-490P88
SLLCP23-490P88 Banner Engineering Corporation
179480.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Packaging: Box
Features: Blanking
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Hand
Detection Capability: 23mm
Protective Height: 490mm
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN HAND 23MM, Packaging: Box, Features: Blanking, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Hand, Detection Capability: 23mm, Protective Height: 490mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLCP23-490P88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCP23-490P88 SLLCP23-490P88 Виробник : Banner Engineering 189856.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 490 mm (19.3 in); Housing: Black; 8-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD, EDM, Fault Out