SLLCP40-840P88
SLLCP40-840P88 Banner Engineering Corporation
189856.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM
Packaging: Bulk
Features: Blanking
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Arm/Foot
Detection Capability: 40mm
Protective Height: 840mm
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN ARM/FOOT 40MM, Packaging: Bulk, Features: Blanking, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Arm/Foot, Detection Capability: 40mm, Protective Height: 840mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLCP40-840P88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLCP40-840P88 SLLCP40-840P88 Виробник : Banner Engineering 189856-3078787.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS Cascade, Pair; Resolution: 40 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 840 mm (33.1 in); Housing: Black; 8-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD, EDM, Fault Out