SLLP23-490P55
SLLP23-490P55 Banner Engineering Corporation
179480.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM
Packaging: Box
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Finger/Hand
Detection Capability: 23mm
Protective Height: 490mm
Operating Range: 0.1m ~ 12.0m
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN FINGER/HAND 23MM, Packaging: Box, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof, Part Status: Active, Protection: Finger/Hand, Detection Capability: 23mm, Protective Height: 490mm, Operating Range: 0.1m ~ 12.0m.
Інші пропозиції SLLP23-490P55
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLLP23-490P55 SLLP23-490P55 Виробник : Banner Engineering 189856-3078787.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN LS, Pair; Resolution: 23 mm; Range: 12 m (40 ft); Defined Area: 490 mm (19.3 in); Housing: Black; 5-pin 300 mm M12 Pigtail QD; 2x OSSD output only