SLLP23-630P88
SLLP23-630P88 Banner Engineering Corporation
189856.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN HAND 23MM
Packaging: Bulk
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65/IP67 - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Part Status: Active
Protection: Hand
Detection Capability: 23mm
Protective Height: 630mm