Продукція > KOA SPEER > SLN3TTEDR196F
SLN3TTEDR196F
SLN3TTEDR196F KOA Speer
SLW07-SLW1-SLN3-SLN5.pdf
Виробник: KOA Speer
Current Sense Resistors - SMD 4527 196mOhm 3W 1% AEC-Q200
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SURFACE MOUNT MOLDED RESISTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 3W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety, Package / Case: 4527 J-Lead, Temperature Coefficient: ±75ppm/°C, Size / Dimension: 0.453" L x 0.276" W (11.50mm x 7.00mm), Composition: Metal Element, Operating Temperature: -55°C ~ 180°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 4527, Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm), Resistance: 196 mOhms.
Інші пропозиції SLN3TTEDR196F
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Flame Proof, Safety
Package / Case: 4527 J-Lead
Temperature Coefficient: ±75ppm/°C
Size / Dimension: 0.453" L x 0.276" W (11.50mm x 7.00mm)
Composition: Metal Element
Operating Temperature: -55°C ~ 180°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm)
Resistance: 196 mOhms
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 3W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 4527 J-Lead
Composition: Metal Element
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 4527
Resistance: 196 mOhms