SLSCE14-300Q8
SLSCE14-300Q8 Banner Engineering Corporation
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Finger
Detection Capability: 14mm
Protective Height: 300mm
Operating Range: 0.1m ~ 6.0m
Number of Beams: 40
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN FINGER 14MM, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Finger, Detection Capability: 14mm, Protective Height: 300mm, Operating Range: 0.1m ~ 6.0m, Number of Beams: 40.
Інші пропозиції SLSCE14-300Q8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSCE14-300Q8 SLSCE14-300Q8 Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Emitter; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 300 mm (11.8 in); Housing Length: 372 mm (14.6 in); Connection: 8-pin M12 Connector; No test Input