SLSCP14-750Q88
SLSCP14-750Q88 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: LIGHT CURTAIN FINGER 14MM
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Pair; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 750 mm (29.5 in); Housing Length: 821 mm (32.3 in); Connection: 8-pin M12 Connectors; Emitter: No test Input.
Інші пропозиції SLSCP14-750Q88
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSCP14-750Q88 SLSCP14-750Q88 Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Cascade Pair; Resolution: 14 mm; Range: 6 m (20 ft); Defined Area: 750 mm (29.5 in); Housing Length: 821 mm (32.3 in); Connection: 8-pin M12 Connectors; Emitter: No test Input