SLSE30-1650P4NT Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLS EMITTER ; 30 MM RESOLUTION,
Features: Transmitter Only
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 1.65m
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
Number of Beams: 110
Написати відгук
Description: SLS EMITTER ; 30 MM RESOLUTION,, Features: Transmitter Only, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 1.65m, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 110.
Інші пропозиції SLSE30-1650P4NT
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSE30-1650P4NT SLSE30-1650P4NT Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Emitter; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1650 mm (65.0 in); Housing Length: 1719 mm (67.7 in); Connection: 4-pin M12 Pigtail Connector; No test Input