SLSP30-1200P44NT
SLSP30-1200P44NT Banner Engineering Corporation
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSP30-1200P44NT EZS PAIR 30MMOD
Features: Blanking
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 1200mm
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
Number of Beams: 80
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLSP30-1200P44NT EZS PAIR 30MMOD, Features: Blanking, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 1200mm, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 80.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSP30-1200P44NT SLSP30-1200P44NT Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Pair; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1200 mm (47.2 in); Housing Length: 1270 mm (50.0 in); Connection: 4-pin M12 Pigtail Connectors; Emitter: No test Input