SLSP30-1500P55NT
SLSP30-1500P55NT Banner Engineering Corporation
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLS PAIR; ; 30 MM RESOLUTION, RA
Features: Blanking
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 1.5m
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
Number of Beams: 100
Написати відгук
Description: SLS PAIR; ; 30 MM RESOLUTION, RA, Features: Blanking, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 1.5m, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSP30-1500P55NT SLSP30-1500P55NT Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Pair; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1500 mm (59.1 in); Housing Length: 1569 mm (61.8 in); Connection: 5-pin M12 Pigtail Connectors; Emitter: No test Input