SLSP30-1650P44NT
SLSP30-1650P44NT Banner Engineering Corporation
112852.pdf
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: EZ-SCREEN PAIR TYPE 4 RESOLUTION
Packaging: Box
Features: Blanking
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 1.65m
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
Number of Beams: 110
Написати відгук
Description: EZ-SCREEN PAIR TYPE 4 RESOLUTION, Packaging: Box, Features: Blanking, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 1.65m, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m, Number of Beams: 110.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSP30-1650P44NT SLSP30-1650P44NT Виробник : Banner Engineering 112852.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Pair; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 1650 mm (65.0 in); Housing Length: 1719 mm (67.7 in); Connection: 4-pin M12 Pigtail Connectors; Emitter: No test Input