SLSRBR30-450Q8 Banner Engineering Corporation
Виробник: Banner Engineering Corporation
Description: SLSRBR30-450Q8 EZS RCVR 30MMODSX
Features: Receiver Only
Packaging: Box
Operating Temperature: 0°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Protection: Hand/Arm
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 450mm
Operating Range: 0.1m ~ 18.0m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SLSRBR30-450Q8 EZS RCVR 30MMODSX, Features: Receiver Only, Packaging: Box, Operating Temperature: 0°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Protection: Hand/Arm, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 450mm, Operating Range: 0.1m ~ 18.0m.
Інші пропозиції SLSRBR30-450Q8
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SLSRBR30-450Q8 SLSRBR30-450Q8 Виробник : Banner Engineering 112852-3078926.pdf Safety Light Curtains EZ-SCREEN Remote Blanking Receiver; Resolution: 30 mm; Range: 18 m (60 ft); Defined Area: 450 mm (17.7 in); Housing Length: 522 mm (20.6 in); Connection: 8-pin M12 Connector