Продукція > SAMTEC INC. > SLW-115-01-T-D
SLW-115-01-T-D
SLW-115-01-T-D Samtec Inc.
slw-d.pdf
Виробник: Samtec Inc.
Description: CONN RCPT 30POS 0.1 TIN PCB
Packaging: Bulk
Connector Type: Receptacle
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 30
Style: Board to Board
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Contact Type: Forked
Fastening Type: Push-Pull
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Mated Stacking Heights: 6.09mm
Insulation Color: Black
Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm)
Contact Finish - Mating: Tin
Contact Finish - Post: Tin
Part Status: Active
Contact Length - Post: 0.115" (2.92mm)
Insulation Height: 0.180" (4.57mm)
Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm)
Number of Rows: 2
на замовлення 371 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 30POS 0.1 TIN PCB, Packaging: Bulk, Connector Type: Receptacle, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 30, Style: Board to Board, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Contact Type: Forked, Fastening Type: Push-Pull, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Mated Stacking Heights: 6.09mm, Insulation Color: Black, Pitch - Mating: 0.100" (2.54mm), Contact Finish - Mating: Tin, Contact Finish - Post: Tin, Part Status: Active, Contact Length - Post: 0.115" (2.92mm), Insulation Height: 0.180" (4.57mm), Row Spacing - Mating: 0.100" (2.54mm), Number of Rows: 2.