SM-22K770FE6
SM-22K770FE6 Vishay Dale
sm.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES SMD 2.77K OHM 1% 1W
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 2615 (6538 Metric), J-Lead
Temperature Coefficient: ±20ppm/°C
Size / Dimension: 0.260" L x 0.155" W (6.60mm x 3.94mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SM2
Height - Seated (Max): 0.125" (3.18mm)
Part Status: Active
Resistance: 2.77 kOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES SMD 2.77K OHM 1% 1W, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 1W, Tolerance: ±1%, Package / Case: 2615 (6538 Metric), J-Lead, Temperature Coefficient: ±20ppm/°C, Size / Dimension: 0.260" L x 0.155" W (6.60mm x 3.94mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: SM2, Height - Seated (Max): 0.125" (3.18mm), Part Status: Active, Resistance: 2.77 kOhms.
Інші пропозиції SM-22K770FE6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-22K770FE6 SM-22K770FE6 Виробник : Vishay Dale sm.pdf Description: RES SMD 2.77K OHM 1% 1W
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Composition: Wirewound
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: SM2
Part Status: Active
Resistance: 2.77 kOhms