SM-3TA102
SM-3TA102 Nidec Components
sm-3&sm-31.pdf
Виробник: Nidec Components
Trimmer Resistors - SMD 1 KW 3mm SMD multi turn J-lead, side adj., 11 turn
на замовлення 412 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 1KOHM 0.125W J LEAD SIDE, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.154" x 0.154" Face (3.90mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 1 kOhms, Number of Turns: 11.0.
Інші пропозиції SM-3TA102
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-3TA102 sm-3&sm-31.pdf
на замовлення 330 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
SM-3TA102 SM-3TA102 Виробник : Nidec Components Corporation sm-3&sm-31.pdf Description: TRIMMER 1KOHM 0.125W J LEAD SIDE
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.154" x 0.154" Face (3.90mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: J Lead
Resistive Material: Cermet
Resistance: 1 kOhms