SM-3TB502
SM-3TB502 Nidec Components Corporation
sm-3&sm-31.pdf
Виробник: Nidec Components Corporation
Description: TRIMMER 5K OHM 0.125W GW SIDE
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Side Adjustment
Size / Dimension: Square - 0.154" x 0.154" Face (3.90mm x 3.90mm)
Mounting Type: Surface Mount
Termination Style: Gull Wing
Resistive Material: Cermet
Resistance: 5 kOhms
Number of Turns: 11.0
Написати відгук
Description: TRIMMER 5K OHM 0.125W GW SIDE, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Side Adjustment, Size / Dimension: Square - 0.154" x 0.154" Face (3.90mm x 3.90mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: Gull Wing, Resistive Material: Cermet, Resistance: 5 kOhms, Number of Turns: 11.0.
Інші пропозиції SM-3TB502
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-3TB502 SM-3TB502 Виробник : Nidec Components sm_3_26sm_31-1827210.pdf Trimmer Resistors - SMD 5 KW 3mm SMD multi turn gull wing, side adj., 11 turn.