SM-3TW105 COPAL
sm-3&sm-31.pdf
Виробник: COPAL
на замовлення 980 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис SM-3TW105 COPAL
Description: TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP, Power (Watts): 0.125W, 1/8W, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.154" x 0.126" Face (3.90mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 1 mOhms, Number of Turns: 11.0.
Інші пропозиції SM-3TW105
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-3TW105 Виробник : Nidec Components Corporation sm-3&sm-31.pdf Description: TRIMMER 1M OHM 0.125W J LEAD TOP
Power (Watts): 0.125W, 1/8W
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.154" x 0.126" Face (3.90mm x 3.20mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 1 mOhms