SM-42TA201
SM-42TA201 Nidec Components
7ecbf1b0b5c3fe7481b9edc49e1a167454510c15.pdf
Виробник: Nidec Components
Trimmer Resistors - SMD 200 W 5mm SMD 11 turn, J-lead, side-adjustment
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SM-42TA201
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM-42TA201 SM-42TA201 Виробник : Copal Electronics Inc. 7ecbf1b0b5c3fe7481b9edc49e1a167454510c15.pdf Description: TRIMMER 200 OHM 0.25W SMD
товару немає в наявності
товару немає в наявності