Продукція > AVX > SM037C305KAN360
SM037C305KAN360
SM037C305KAN360 AVX
sm01-06.pdf
Виробник: AVX
Cap Ceramic 3uF 500V X7R 10% 3 Stacked 2.54mm 125°C Low ESR