SM041C475KAN360
SM041C475KAN360 AVX Corporation
sm01-06.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 100V 10% 8DIP
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic 4.7uF 100V X7R 10% 3 Stacked 2.54mm 125°C Low ESR.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM041C475KAN360 SM041C475KAN360 Виробник : KYOCERA AVX Components sm01-06.pdf Cap Ceramic 4.7uF 100V X7R 10% 3 Stacked 2.54mm 125°C Low ESR