Продукція > PLETRONICS, INC. > SM13TSE-15-7.3728M
SM13TSE-15-7.3728M
SM13TSE-15-7.3728M Pletronics, Inc.
sm13t.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Crystal 7.3728MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 15pF FUND 100Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM13TSE-15-7.3728M SM13TSE-15-7.3728M Виробник : Pletronics, Inc. sm13t.pdf Crystal 7.3728MHz ±50ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 15pF FUND 100Ohm 4-Pin Mini-SMD T/R