SM2000GP
SM2000GP Diotec Semiconductor
sm2000gp.pdf
Виробник: Diotec Semiconductor
Description: DIODE STANDARD 2000V 1A DO213AB
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-213AB, MELF
Mounting Type: Surface Mount
Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs
Technology: Standard
Current - Average Rectified (Io): 1A
Supplier Device Package: DO-213AB (MELF)
Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 2000 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V
на замовлення 4973 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DIODE STANDARD 2000V 1A DO213AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-213AB, MELF, Mounting Type: Surface Mount, Speed: Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io), Reverse Recovery Time (trr): 1.5 µs, Technology: Standard, Current - Average Rectified (Io): 1A, Supplier Device Package: DO-213AB (MELF), Operating Temperature - Junction: -50°C ~ 175°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 2000 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 1.1 V @ 1 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 µA @ 2 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM2000GP SM2000GP Виробник : Diotec Semiconductor sm2000gp.pdf Rectifiers Diode, Melf, 2000V, 1A
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
SM2000GP Виробник : Diotec Electronics sm2000gp.pdf Standard Recovery Rectifiers
Мінімальне замовлення: 941
SM2000GP SM2000GP Виробник : Diotec Semiconductor sm2000gp.pdf Description: DIODE STANDARD 2000V 1A DO213AB
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-213AB, MELF
Mounting Type: Surface Mount
Technology: Standard