SM20S-32.768K
SM20S-32.768K Pletronics, Inc
SM20S-32.768K.pdf
Виробник: Pletronics, Inc
Description: SM WATCH XTAL 12.5 PF 20PPM -40
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SOJ, 5.50mm pitch
Load Capacitance: 12.5pF
Size / Dimension: 0.311" L x 0.146" W (7.90mm x 3.70mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: kHz Crystal (Tuning Fork)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm)
Part Status: Active
ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms
Frequency: 32.768 kHz
на замовлення 1312 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SM WATCH XTAL 12.5 PF 20PPM -40, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SOJ, 5.50mm pitch, Load Capacitance: 12.5pF, Size / Dimension: 0.311" L x 0.146" W (7.90mm x 3.70mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: kHz Crystal (Tuning Fork), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Tolerance: ±20ppm, Operating Mode: Fundamental, Height - Seated (Max): 0.098" (2.50mm), Part Status: Active, ESR (Equivalent Series Resistance): 50 kOhms, Frequency: 32.768 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM20S-32.768K SM20S-32.768K Виробник : Pletronics Inc. SM20S-32.768K.pdf Crystals SM Watch XTAL 12.5 PF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
SM20S-32.768K SM20S-32.768K Виробник : Pletronics, Inc SM20S-32.768K.pdf Description: SM WATCH XTAL 12.5 PF 20PPM -40
Packaging: Tape & Reel (TR)
Load Capacitance: 12.5pF
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Tolerance: ±20ppm
Operating Mode: Fundamental
Part Status: Active
Frequency: 32.768 kHz