SM220UF1
SM220UF1 Synapse Wireless
data-sheet-sm220uf1.pdf
Виробник: Synapse Wireless
Description: RF TXRX MOD CHIP + U.FL SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 64-SMD Module
Sensitivity: -103dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Memory Size: 128kB Flash, 4kB EEPROM
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 2V ~ 3.6V
Power - Output: 20dBm
Data Rate: 2Mbps
Current - Receiving: 7.8mA ~ 22mA
Current - Transmitting: 55mA ~ 150mA
Antenna Type: Integrated, Chip + U.FL
Modulation: DSSS, O-QPSK
RF Family/Standard: 802.15.4
Serial Interfaces: I2C, JTAG, SPI, UART
Part Status: Active
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF TXRX MOD CHIP + U.FL SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 64-SMD Module, Sensitivity: -103dBm, Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 2.4GHz, Memory Size: 128kB Flash, 4kB EEPROM, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 2V ~ 3.6V, Power - Output: 20dBm, Data Rate: 2Mbps, Current - Receiving: 7.8mA ~ 22mA, Current - Transmitting: 55mA ~ 150mA, Antenna Type: Integrated, Chip + U.FL, Modulation: DSSS, O-QPSK, RF Family/Standard: 802.15.4, Serial Interfaces: I2C, JTAG, SPI, UART, Part Status: Active, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 64-SMD Module
Sensitivity: -103dBm
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 2.4GHz
Voltage - Supply: 2V ~ 3.6V
Power - Output: 20dBm
Data Rate: 2Mbps