SM30-14-27.0M
SM30-14-27.0M Pletronics, Inc.
sm42-1003319.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 14pF 2-Pin Mini-SMD T/R
на замовлення 497 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 44
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції SM30-14-27.0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM30-14-27.0M SM30-14-27.0M Виробник : Pletronics, Inc. sm42-1003319.pdf Crystal 27MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 14pF 2-Pin Mini-SMD T/R