SM300608-1
SM300608-1 DB Unlimited
sm300608-1.pdf
Виробник: DB Unlimited
Speakers 600Hz 96dBA 8Ohm Round Solder Pad
на замовлення 196 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 144
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 96DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm), Shape: Round, Type: General Purpose, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Termination: Solder Pads, Frequency - Self Resonant: 600Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 500 mW, Power - Rated: 300 mW, Frequency Range: 600 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 96.00, Efficiency - Testing: 100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM300608-1 SM300608-1 Виробник : DB Unlimited SM300608-1.pdf Description: SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 96DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.181" Dia (30.00mm)
Shape: Round
Type: General Purpose
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET)
Termination: Solder Pads
Frequency - Self Resonant: 600Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 0.201" (5.10mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 500 mW
Power - Rated: 300 mW
Frequency Range: 600 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 96.00
Efficiency - Testing: 100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 762 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
SM300608-1 SM300608-1 Виробник : DB Unlimited SM300608-1.pdf Speakers & Transducers Dynamic Speaker
на замовлення 208 шт:
Мінімальне замовлення: 2
SM300608-1 SM300608-1 Виробник : DB Unlimited sm300608-1.pdf Speakers 600Hz 96dBA 8Ohm Round Solder Pad