SM4445TEW-25.0M
SM4445TEW-25.0M Pletronics Inc.
sm44t_2.5v_revo.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 25MHz 2.5Volt 50ppm -40 to 85C
на замовлення 245 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin CLLCC SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM4445TEW-25.0M SM4445TEW-25.0M Виробник : Pletronics, Inc. sm44t-2.5v_revl.pdf Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 2.5V 4-Pin CLLCC SMD