SM5545TEV-20.0M
SM5545TEV-20.0M Pletronics Inc.
sm55t_3_3v-3629.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 20MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
на замовлення 805 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 20MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM5545TEV-20.0M SM5545TEV-20.0M Виробник : Pletronics, Inc. sm55t203.3v.pdf Oscillator XO 20MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD