SM5545TEV-33.0M
SM5545TEV-33.0M Pletronics, Inc.
sm55t203.3v.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 33MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM5545TEV-33.0M SM5545TEV-33.0M Виробник : Pletronics Inc. sm55t_3.3v-3629.pdf Standard Clock Oscillators 33MHz 3.3V 50ppm -40+85DC