SM72295MAX/NOPB
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsm72295
Код товару: 199148
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Джерел живлення
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM72295MAX/NOPB SM72295MAX/NOPB Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsm72295 Description: IC PHOTO FULL BRIDGE DR 28SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Voltage - Supply: 3V ~ 7V, 8V ~ 14V
Applications: Photovoltaics
Current - Supply: 25µA
Supplier Device Package: 28-SOIC
на замовлення 1278 шт:
Кількість Ціна
SM72295MAX/NOPB SM72295MAX/NOPB Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsm72295 Gate Drivers 3-A 100-V full brid ge gate driver with A 926-SM72295MA/NOPB
Кількість Ціна
SM72295MAX/NOPB SM72295MAX/NOPB Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Fsm72295 Driver 3A 4-OUT High Side/Low Side Full Brdg/Half Brdg Non-Inv 28-Pin SOIC T/R
на замовлення 695 шт:
Мінімальне замовлення: 33
на замовлення 695 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount