Продукція > PLETRONICS, INC. > SM7645DEV-106.25M-T250
SM7645DEV-106.25M-T250
SM7645DEV-106.25M-T250 Pletronics, Inc.
sm76d 3.3v.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 106.25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM7645DEV-106.25M-T250 SM7645DEV-106.25M-T250 Виробник : Pletronics, Inc. sm76d 3.3v.pdf Oscillator XO 106.25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin SMD T/R
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 250