Продукція > PLETRONICS, INC. > SM7745HEV-2.048M-T1K
SM7745HEV-2.048M-T1K
SM7745HEV-2.048M-T1K Pletronics, Inc.
sm77h-3.3v_revq.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 2.048MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD T/R
на замовлення 979 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 375
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM7745HEV-2.048M-T1K SM7745HEV-2.048M-T1K Виробник : Pletronics, Inc. sm77h-3.3v_revq.pdf Oscillator XO 2.048MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD T/R
на замовлення 979 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20