Продукція > PLETRONICS, INC. > SM7745HEV-33.333M
SM7745HEV-33.333M
SM7745HEV-33.333M Pletronics, Inc.
sm77h3.3v.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 33.333MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM7745HEV-33.333M SM7745HEV-33.333M Виробник : Pletronics Inc. sm77h_3.3v_revr.pdf Standard Clock Oscillators 33.333MHz 3.3V 50ppm -40+85DC