SM7745HEV-48.0M
SM7745HEV-48.0M Pletronics, Inc.
sm77h3.3v.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 48MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM7745HEV-48.0M SM7745HEV-48.0M Виробник : Pletronics Inc. sm77h_3.3v_revr.pdf Standard Clock Oscillators 48MHz 3.3V 50ppm -40+85DC