Продукція > PLETRONICS INC. > SM7745HEV-66.667M
SM7745HEV-66.667M
SM7745HEV-66.667M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 66.667MHz 3.3V 50ppm -40+85DC
на замовлення 1009 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 66.667MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM7745HEV-66.667M SM7745HEV-66.667M Виробник : Pletronics, Inc. sm77h3.3v.pdf Oscillator XO 66.667MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD T/R