Продукція > PLETRONICS, INC. > SM7745HV-25.0M-T250
SM7745HV-25.0M-T250
SM7745HV-25.0M-T250 Pletronics, Inc.
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD T/R
Написати відгук