SM7745HV-50.0M
SM7745HV-50.0M Pletronics Inc.
sm77h_3.3v_revr.pdf
Виробник: Pletronics Inc.
Standard Clock Oscillators 50MHz 3.3V +/-50ppm -10C - 70C
на замовлення 973 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD.
Інші пропозиції SM7745HV-50.0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM7745HV-50.0M SM7745HV-50.0M Виробник : Pletronics, Inc. Oscillator XO 50MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 3.3V 4-Pin CLLCC SMD