SM7745HX-25.0M
SM7745HX-25.0M Pletronics, Inc.
sm77h 1.8v.pdf
Виробник: Pletronics, Inc.
Oscillator XO 25MHz ±50ppm 15pF CMOS 55% 1.8V 4-Pin CLCC SMD
Написати відгук
Інші пропозиції SM7745HX-25.0M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
SM7745HX-25.0M SM7745HX-25.0M Виробник : Pletronics Inc. Standard Clock Oscillators CMOS 5X7 OSC 50PPM 1.8V